Yearn Finance (YFI) Continues to Outshine Bitcoin, Hits ATH of $16.700

W skrócie:

Yearn Finance (YFI) zaćmił wartość Bitcoina i ogłosił nowy wszechczasowy haj w wysokości 16.700 dolarów.
Popularność DeFi jest jednym z powodów, dla których YFI zyskuje na rynku.
YFI ma bardzo niską podaż krążących 29.962 co czyni go bardzo wrażliwym na popyt.
YFI jest jedynym żetonem zarządzania Yearn Finance i jest dystrybuowany do użytkowników, którzy zapewniają płynność na platformie.
Ponieważ handlowcy Bitcoin są zajęci analizowaniem możliwości złamania BTC i utrzymania 12 tys. dolarów, kolejny cyfrowy składnik aktywów o nazwie Yearn Finance (YFI) jest przedmiotem obrotu powyżej obecnego poziomu cen BTC. W momencie pisania, YFI handluje na 14.675 dolarów, po tym jak opublikował najwyższą wartość 16.700 dolarów – Binance Rate – tylko wczoraj, 20 sierpnia.

Brief Technical Analysis of Yearn Finance (YFI)

Jako stosunkowo nowy token w krypto-wersie, wykres YFI/USDT może być analizowany tylko przy użyciu niskich przedziałów czasowych, takich jak 1 i 6 godzin. Z 1-godzinnego wykresu poniżej, można zauważyć, że nadal istnieje znaczne zainteresowanie zakupem, które mogłyby napędzać YFI z powrotem do około jego wszech czasów wysokiej wartości w odpowiednim środowisku rynkowym.

Yearn Finance (YFI) kontynuuje Outshine Bitcoin, osiągając 16 700 17 dolarów na godzinę obecną.

Jednakże, podobnie jak w przypadku żetonu COMP kilka dni temu, YFI ryzykuje, że na 1-godzinnym wykresie z silnym wsparciem około 8 200 USD, YFI doświadczy ciężkiej korekty z 200 MA.

A Brief History of Yearn Finance (YFI) in the Crypto Markets
Po pojawieniu się na scenie kryptońskiej w połowie lipca, Yearn Finance odnotował meteorytowy wzrost, odkąd aktywa cyfrowe YFI zostały wprowadzone na popularne giełdy kryptońskie Binance, Poloniex, FTX i Gate.io.

Projekt DeFi Yearn Finance został oficjalnie wydany około 17 lipca. Platforma DeFi łączy usługi kredytowe takie jak Aave, Compound, DyDx i Fulcrum w celu uproszczenia procesu Yield Farming.

YFI Token jest jedynym tokenem zarządzania w Yearn Finance, a YFI jest nagradzany dostawcom płynności w Yearn Finance w następujący sposób.

Zarabianie YFI jest proste, zapewnia płynność jednej z powyższych platform, umieszcza żetony wyjściowe w kontraktach dystrybucyjnych (zapewnimy do tego interfejs), a użytkownik zarabia (kontrolowaną przez system zarządzania) kwotę dziennie.

Jednak YFI ma niską podaż w obiegu, wynoszącą 29 962, co dodatkowo wyjaśnia jego meteorytowy wzrost na rynkach kryptograficznych. Przy obecnej pozycji 39 na rynku Coinmarketcap, YFI ma limit rynkowy w wysokości 439,6 mln dolarów, co stanowi ułamek obecnego limitu rynkowego Bitcoin’a wynoszącego 218,6 mld dolarów.